דברייצ'ל

“מגיל צעיר מאוד החלטתי להקדיש את חיי לקוסמטיקה בריאותית ולאסתטיקה של העור”

“המראה אינה משקרת. היא יכולה להיות חברה נאמנה המסייעת להשגיח על תחזוקת הגוף, הפנים והעור”

“מניסיון ארוך שנים אני יודעת שטיפוח הבריאות והיופי תורם לשמחת חיים אמיתית”

“פנים בריאות ויפות הן חלון מואר לאישיות מלאת שמחת חיים.”

בריאות יוצרת יופי! היופי הוא תוצאה של בריאות טובה, תזונה מאוזנת, שתייה מרובה ותודעה המובילה לכללי ‘עשה/י’ ו’אל תעשה/י’ מחייבים”

“חייב להיות אמון מלא בין המטפלת למטופלת. אמון נוצר כאשר מתקיימים חמישה תנאים בסיסיים: ידע מקצועי רחב; יכולת מקצוענית מוכחת; תקשורת איכותית ואיכפתית המפוגגת חששות המשולבת בהסברה והדרכה; ניסיון – גישה, מיומנות ואמפתיה; שיגרה – הטמעת לוח זמנים קבוע לטיפולים בקליניקה ולטיפולים משלימים בבית”

“טיפוח הבריאות והעור הוא כל יום ולכל החיים. זו דרך חיים!”

“אין הקרבה בטיפוח היופי! יש קורבן בחוסר טיפוח, בחוסר המודעות ובהערכה עצמית ירודה”

“כל אחת ואחד יכולים להרשות לעצמם טיפוח. השאלה הקריטית היא סדרי העדיפות. ניתן להתאים שיגרת טיפוח לכל כיס”

“קוסמטיקאית היא בת-לוויה לכל החיים, כמו רופא המשפחה ומעצב השיער”

“אנטי-אייג’ינג היא דרך להעניק לעור את הנדרש כדי שיבריא וייראה כך. אין זו יומרה לקצץ בגיל ובוודאי שלא ליצור ציפיות שווא. אנטי-אייג’ינג הוא תחום מדעי-מקצועי רחב ומרתק, המאפשר לכל אחת ואחד להיראות הכי טוב בכל גיל נתון.”

“כוח המשיכה של כדור-הארץ ינצח את הגוף, מתישהו… כוח המשיכה של עור בריא ומטופח ינצח כל יום מחדש!”

“קוסמטיקאית טובה יוצרת תקווה המתממשת לתוצאות; כל טיפול הוא עוד תחנה של תוצאות מוכחות”

“קוסמטיקה רפואית היא מסע אינסופי של למידה והתעדכנות רב-תחומיות”.

החזון

החזון שלי להמשיך ולפתח את Rachel Clinic, כמרכז איכותי לטיפוח העור, באמצעות קוסמטיקה מתקדמת. אני מאמינה ביכולתי לשמור על מקומה של Rachel Clinic בחזית החידושים, הטכנולוגיות והשיטות המתקדמות ביותר, ולהמשיך ללמוד את המחקרים הקליניים פורצי הדרך, בארץ ובעולם. Rachel Clinic תמשיך לתת שירות מקצועי ואיכותי ללא פשרות כמובילת התחום בישראל.”

השליחות

Rachel Clinic  – ממוקמת ברחוב כל ישראל חברים, בשכונת נוה-צדק ולא בכדי. שליחותנו נובעת ממעיין מים חיים רוחני, שכולו אהבת האדם, הן לנשים והן לגברים, הן לישראלים והן לתיירים, ולפתח מודעות עצמית גבוהה.

“אני מפתחת את הידע שלי, את המקצוענות ואת היכולת לבנות פתרונות מדוייקים עבור כל לקוח ולקוחה ומומחיות בשורה ארוכה של טיפולים קוסמטיים ופארא-רפואיים: טיפולי פנים ושיקום העור, כל טיפולי הפדיקור והמניקור, הסרת שיער, עיסוי רפואי ועוד.”

הקליניקה מטפחת אמות-מידה איכותיות:

 • ידע רחב ורב-תחומי
 • כוח-אדם מקצועי ומקצועני, בעל תודעת שירות גבוהה.
 • התעדכנות שוטפת בכל רכיבי העשייה הקוסמטית והשירות
 • יכולת איבחון גבוהה
 • מיומנויות טיפוליות איכותיות ומקצוענות
 • קשר מקצועי עם המגזר הרפואי הרלוונטי
 • שימוש בציוד המתאים ביותר ובחומרי הגלם הטובים ביותר.

רייצ’ל בן-עזרא “אני מאמינה… “אני מאמינה שנבחרתי לעסוק בקוסמטיקה! זה ייעודי בחיים ואכן הצלחתי לממש את ייעודי ולהפוך לקוסמטיקאית ומאבחנת רב-מערכתית. הקוסמטיקה היא תחום מקצועי רב-מימדי ורב-תחומי המשלב אין-ספור שיטות ההופכות לטיפולים. הקוסמטיקה היא מקצוע המתפתח כל הזמן ומרחיב מאוד את יכולותינו לגרום אושר.

התחרותיות המובנה בי, מוקדשת כולה לאיכות התוצאות ולהעלאה מתמדת של רף הציפיות של לקוחותי.

אני מאמינה בכל מאודי בחיוניות הטיפולים ומצליחה להעביר את המסר. רכיב מרכזי בתהליך בניית המסר הוא יצירת האמון ותיאום ציפיות. ליטשתי את התקשורת הבין-אישית ואני נותנת דגש לשקיפות בלתי מתפשרת, על האמת, על המידע, על חשיבות השותפות, ביני ללקוחותי. לכל טיפול מקצועני בקליניקה יש השלמות בבית, יש כללי התנהגות, ובעיקר מודעות לתהליך ורצון משותף להגיע לתוצאות המקוות. את התוצאות אנחנו מנציחות בסדרה של צילומי ‘לפני’ ו’אחרי’. הצילומים הם חלק חיוני מהתהליך!  

שותפות זו מושתתת על ידע רחב מאוד, אותו אני מתרגמת למידע בזמן אמת. אין תחליף לאיבחון מקצועי ומדוייק. איבחון רציני הוא החוליה הראשונה בשרשרת האמון.

אני מאמינה בכל המעגלים המקצועיים המקיפים את הקליניקה, ספקי הציוד והחומרים הנפלאים. השראתם והיצירתיות שלהם הופכות בדרך קסומה לחיוכי ניצחון של הלקוחות, נצחונות קטנים בכל מבט במראה, בכל מחמאה מיקיריהם ובאותה הרגשה טובה הממלאת את הנשמה ומחממת את הלב.

אני מאמינה בעובדות של הקליניקה ומטפחת בכל אחת ואחת מהן את הקוסמטיקאית המצוינת, חסרת הפשרות, הסקרנית, בעלת “ראש גדול” ו”ידי זהב” היוצרת יש מאין. עובדות בעלות תודעת שרות גבוהה. רק כך, היופי שלך מטופל בידיים הטובות ביותר.

אני מאמינה שלכל אחת ואחד יש את הזכות ואת… החובה לדאוג ליופי האישי כי יופי אמיתי יוצר שמחת חיים. אני מאמינה בכך בכל ליבי ולכן מממשת את שליחותי כרייצ’ל הקוסמטיקאית.”

העקרונות

 • שירות מקצועי אמין, אדיב וידידותי הוא זכות שהיא חובה נעימה.
 • בחירה דקדקנית של החומרים והכלים הטובים ביותר ושליטה בכל רכיבי הידע הנדרש לשימוש בהם
 • תיאום ציפיות
 • התעדכנות שוטפת ולימוד החידושים בתחום
 • אבחון ותשאול מקצועי עם התאמת תוכנית טיפולים שנתית.
 • תוצאות ויזואליות יש להנציח בצילומים ‘לפני’ ו’אחרי’.

עדויות אישיות של לקוחות

“לכלתי יש עור מקסים, מידיה של רייצ’ל… השתכנעתי לבוא ומאז אני משתפת פעולה באופן מלא. השיפור בעור הפנים שלי עצום, ודוגרי? זה גם כייף גדול…”

“האיכפתיות של רייצ’ל והזרמת המידע בזמן אמת מוסיפים מאוד לחווייה… הייתי ממליצה לכל מי שיש לה מודעות עצמית נמוכה לבוא ולנסות. זה ONE WAY TICKET!”

“רייצ’ל מצליחה ליצור מפגש מופלא ונכון עם מה שאני רואה במראה למה שהיא מסבירה לי… כן, ההרגשה שלי השתפרה והטיפולים הם חלק מהשיגרה שלי כבר שנים”

“לרייצ’ל יש את הדרייב ליצור בי תקווה אמיתית לשיפור מתמיד והיא מממשת אותה בכל טיפול וטיפול. הרומן של עם הראי הולך ומשתפר…”

“אני קוסמטיקאית ובחרתי ברייצ’ל כי היא מגשימה את המקצוע בצורה מרשימה. הגישה שלה מאוד מוצאת חן בעיני. רייצ’ל רואה את המקצוע באור נכון ומעמידה את הבריאות לפני היופי… זה כל-כך נכון!”

” רייצ’ל יוצרת מערכת יחסים ייחודית. יש בינינו דיאלוג מרתק גם אישי וגם מקצועי וזה חלק מהחווייה שלי… אני מגיעה לכאן כבר שנתיים ודואגת לשלוח אליה את בנות משפחתי וחברותי הקרובות.”

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

חדש!

טיפול בעזרת גלי רדיו – פתרון שהוכח יעיל גם לתופעות ההזדקנות וגם לצלקות אקנה