אודות רייצ'ל

רייצ’ל בן-עזרא נולדה ונועדה להיות קוסמטיקאית! מגיל מאוד צעיר, רייצ’ל מתבוננת על סביבתה האנושית, בעין חדה ובוחנת, מזהה צורך, מאבחנת בעיה ובונה פתרונות מקצועיים. דרכה של רייצ’ל סלולה במספר רב ומרשים של הכשרות מקצועיות ומחויבות עמוקה מאין כמוה למקצוע ולשליחותה. כל מה שניתן ללמוד בתחום הקוסמטיקה היא למדה. כל מה שמתפתח ומתגלה, היא לומדת ומטמיעה במהירות, מוסיפה ידע רב ומגוון, ציוד וחומרי גלם מהשורה הראשונה.

Rachel Clinic הוקמה ב-2004 ומאז בנתה לעצמה שם בתחום הקוסמטיקה ועולם היופי בישראל, ולא פחות מכך, נאמנות מרשימה של לקוחותיה.

Rachel Clinic היא מרכז מתקדם מאוד ואיכותי לאבחון מדוייק המוביל לטיפולים קוסמטיים פותרי בעיות, טיפולי אנטי-אייג’ינג יעילים ושורה של טיפולי יופי וטיפוח נוספים.

הצוות של Rachel Clinic, פועל בהנחייתה הישירה של רייצ’ל: קוסמטיקאיות פרא-רפואיות, מעסות מקצועיות ופדיקוריסטיות רפואיות, מממשות את חזונה של רייצ’ל באופן מיטבי למענך – במעורבות מושלמת!

רייצ’ל

רייצ’ל היא מאבחנת רב-מערכתית וקוסמטיקאית ) מוסמכת ועתירת ידע וניסיון, עם וותק של כשלושים שנה.

בוגרת ההכשרות המקצועיות במרכזי ההדרכה בפיקוח רפואי, של דב קליין וחווה זינגבוים.

רייצ’ל נחשבת לבת-סמכא ומומחית בעלת ידע ומוניטין בתחום הטיפול באקנה, בעיה שהיא אישית סבלה ממנה בצעירותה.

ניסיונה הרב והידע הרחב מאפשרים לרייצ’ל ליזום פיתוח פורמולות לתכשירים ייחודיים כפתרון נקודתי ללקוחותיה.

  • מוסמכת (M.C.E) על-פי שיטתו של דב קליין והאקדמיה האיטלקית למדעי היופי
  • בוגרת בית-הספר הגבוה לקוסמטיקה ואסתטיקה רפואית של חוה זינגבוים, בקוסמטיקה פרא-רפואית
  • בוגרת המערך הלימודי במרכז האקדמי של חוה זינגבוים, כמאבחנת רב-מערכתית
  • מומחית בשיטת pHformula על-פי דרישות האקדמיה לעור בברצלונה
  • מוסמכת כיועצת לניתוחים והליכים כירורגיים-פלסטיים, מטעם ד”ר קליין – המרכז לקוסמטיקה פארא-רפואית מתקדמת
  • בוגרת הקורס “פיתוח חשיבה מדעית והבנת תהליכים כימיים בקוסמטיקה מתקדמת” מטעם ד”ר קליין – המרכז לקוסמטיקה פארא-רפואית מתקדמת

ועוד ועוד…

הקודם
הבא

ברייצ'ל קליניק מגוון רחב של טיפולים בפיגמנטציה, הבהרת עור וכתמים, המחייבים ייעוץ פרטני, ובניית תהליך טיפולי בן מספר פגישות. פנו אלינו לתיאום פגישה.

המילה האחרונה בטיפולי פנים טבעיים – טיפול הידרדרמי לאנרגיה תאית

למה Rachel Clinic?

נכנסת לקליניקה מקצועית לטיפולים קוסמטיים? יש לך זכות לדרוש שלושה תנאי יסוד מובהקים, לפני הטיפול – איכות ללא פשרות, מקצועיות מוכחת המושתתת על ידע וניסיון מעשי ואותנטי. שלושה תנאי יסוד אלה יוצרים את משולש אמ”ן של Rachel Clinic.

לשלושת תנאי היסוד האלה מוסיפה רייצ’ל בן-עזרא, קוסמטיקאית מדופלמת ועתירת ידע, שלושה תנאים נוספים: אמינות בלתי מסוייגת, מחוייבות עמוקה להצלחה ו… נשמה, כן, הכל בכל, עם כל הנשמה!!!

זהו משולש הקסם הכפול, משולש אמ”ן של Rachel Clinic.

רייצ’ל בן-עזרא, המנצחת על טיפוח הבריאות והיופי של לקוחותיה הרבים, המקפידה על איכויותיה הרבות של הקליניקה, מעמידה לרשותך צוות פרימיום מקצועני, ציוד וחומרי גלם מהטובים והאיכותיים ביותר, ניסיון רחב ועמוק ואווירה קסומה של שירות עם כל הנשמה. כל אלה, כל הטיפולים והשיטות ממוקדים בך! בשתי מטרות מוצהרות – בריאותך והיופי שלך.

נכנסת ל-Rachel Clinic כדי לחוות חווייה מעצימה, כדי לצאת עם בריאות טובה יותר ויופי, הרבה יותר יופי טבעי.

מה למדנו? שמאות הלקוחות – נשים וגברים (מכל הארץ וגם מחו”ל) עם מודעות עצמית גבוהה – אומרים כבר שנים הרבה, אמ”ן ל –Rachel Clinic, הממוקמת בשכונה נווה-צדק המתחדשת, בתל-אביב. 

למה מכון גינו הבינלאומי מפריס?

מחוייבת להעמיד לרשותך את המבחר המרשים והמתקדם ביותר של שיטות וטיפולים, מכשור וחמרים, בחרה עבורך רייצ’ל בן-עזרא גם את השיטות, המכשור והתכשירים של מכון גינו מפריס.

המכון הצרפתי, הפועל כבר למעלה מיובל שנים בהצלחה בינלאומית מרשימה, מיצב עצמו בשורה הראשונה בעולם, של טיפולי איכות קוסמטיים, בריאותיים-טבעיים. רנה גינו, רב המוניטין, בנה תשתית מחקרית ומדעית, היוצרת את המיכשור המתקדם ביותר ואת הפרוצדורות האיכותיות ביותר, ביניהן הטיפול ההידרדרמי לאנרגיה תאית. טיפול ייחודי זה, מאפשר למכוני יוקרה בכל העולם להעמיד לרשות המטופלות והמטופלים פתרון מושלם לשיפור עור הפנים והצוואר. בראשית, פיתח גינו את התהליך פורץ הדרך, עבור אשתו הקוסמטיקאית, שדרשה טיפול המשלב ניקוי יסודי של העור וסילוק הפסולת מתאיו, הגמשתו ומיצוקו, ופתרון יעיל לשורה ארוכה של בעיות עור מבלי להותיר טפח שאינו מטופל. זאת ואף זאת, הטיפול נעים וכולל עיסוי ידני מענג והספגת קרם משובח ומרגיע.

החוויה שלך היא תוצאה של מחקר ופיתוח (מו”פ) מדעיים, בשורה של מעבדות המשתבחות בתוצאותיהן על סרגל הזמן. הידע המתעדכן תדיר, מומר למיכשור איכותי, ארגונומי וידידותי לפניך ולתכשירים המיוצרים על-פי התקנים המחמירים ביותר של התעשייה הפרמצאווטית (ייצור תרופות).

מה למדנו? החוויה שלך תועצם בכל פעם שהפנים שלך יקרנו מהמראה בריאים ומוארים יותר. שביעות רצונך מהאיכות ומהטיפול ההידרדרמי לאנרגיה תאית היא חלק מההישגיות והאתגר המקצועי של רייצ’ל קליניק ומכון גינו בפריס.

למה טיפול הידרדרמי לאנרגיה תאית הוא פתרון רצוי במסגרת האנטי-אייג’ינג?

הגיל, הסביבה וכוח המשיכה (הגרביטציה) עושים את שלהם ובעקשנות יתרה! השמש, הקרינה האלקטרו-מגנטית, זיהום אוויר, תזונה לקוייה, עישון, מיעוט בתנועה, חוסר שינה, השרירים שנחלשים, התאים המתנוונים והלחץ הנפשי, הו-הו הלחץ הנפשי… כל אלה, עם כל הצער שבדבר, מתחילים לתת בנו את אותותיהם כבר בשנות העשרים המוקדמות לחיינו!

אנטי-אייג’ינג אינה הבטחה לעצור את הזמן… זהו תחום מקצועי מאוד ורציני, המציע שורה של תהליכים טובים יותר ופחות טובים, לשיפור בריאותנו ובכך למראנו החיצוני, יופינו.

הרפואה האסתטית מציעה שני מסלולי אנטי-אייג’ינג – המלאכותי לטווח הקצר: טיפולי בוטוקס, ניתוחים פלסטיים, פילינג ועוד ואת המסלול הטבעי המשיג תוצאות טובות וארוכות טווח. אנטי-אייג’ינג הוא חשבון עו”ש לכל דבר ועניין – שמירה על הפלוס, מאפשרת לך את ניצול החשבון, גם לאשראי זול ונוח. מינוס וניצול האשראי ואפילו חריגה מהמסגרת רחמנא ליצלן, גורמים לעונשים כבדים בריבית.

אחד מאותם פתרונות טבעיים ואיכותיים לעור הפנים והצוואר הוא הטיפול ההידרדרמי לאנרגיה תאית. טיפול זה משלב ארבע פרוצדורות אותן המציאו ופיתחו במכון גינו בפריס. פרוצדורות טיפוליות אלו גורמות להעשרה מחדש של תאי העור, להאצת ההזרמה של חמצן לכל תא ותא ולסילוק הרעלים והפסולת מתאי עור הפנים והצוואר. כך ניתן להחזיר לעור את גמישותו וחיוניות הרקמות, כך ניתן לחזק את שרירי הפנים ואת המערכת הלימפטית, כך ניתן להחזיר את המיצוק ולהקטין את הקמטים. כל אלה ועוד ישפרו ללא הכר את הניראות של הפנים. המטרה היא להחזיר לעור הפנים והצוואר את היכולת להתחדש ולהקפיד על שיגרה בונה של התהליך, בדומה למחוייבות שלך לאימוני כושר קבועים.

מה למדנו? טיפולי פנים בשיטה ההידרדרמית לאנרגיה תאית הם חלק חיוני במסע האנטי-אייג’ינג של עור הפנים והצוואר. זו הדרך המתקדמת ביותר ולא פחות חשוב, הטבעית ביותר להתחדשות מהירה של התאים, לשיפור הנשימה של העור, לגמישותו, להגברת המיצוק ו… לניראות טובה בהרבה, ליופי הטבעי.

איגרת משולחנה של Rייצ'ל...R U Ready?

איזה יופי שבחרת לקרוא את האיגרת שלי…

והפעם אשמח להציג טיפול פורץ דרך ויוצא דופן, מחזית הקידמה של הקוסמטיקה הרפואית והטבעית – טיפול הידרדרמי לאנרגיה תאית בפנים ובצוואר.

כדרכי בקודש, אני מציעה תמהיל של איכות, מקצועיות וניסיון המשולבים באמינות, מחוייבות ו…נשמה. שני משולשים קסומים ובקיצור – משולש אמ”ן קוסמטי! לכן, אני בוררת בקפידה ולומדת ביסודיות כל מכשיר וכל חומר גלם המוצעים לי, קל וחומר כשמדובר בפרוצדורה המשלבת בין מיכשור, טיפול ברמת התא ותכשירים.

Only the best! אינה קלישאה ריקה מתוכן בקליניקה שלי, אלא תקן מחייב לכל רכיבי החוויה הטיפולית. כך נהגתי בעבר וכך אני נוהגת עתה כאשר הכלל הוא – הרף של היום הוא הסף של המחר! ואם זה התקן טבעי שבחרתי במכון הבינלאומי, בראשותו של רנה גינו מפריס. מכון גינו הוא מוסד נדיר באיכויותיו המציע טיפולים טבעיים בתחום האנטי-אייג’ינג – The best of the best!…

מה לעשות, יקירותי ויקירי,

הגיל, הסביבה וכוח המשיכה (הגרביטציה) עושים את שלהם ובעקשנות יתרה! השמש, הקרינה האלקטרו-מגנטית, זיהום אוויר, תזונה לקוייה, עישון, מיעוט בתנועה, חוסר שינה, השרירים שנחלשים, התאים המתנוונים והלחץ הנפשי, הו-הו הלחץ הנפשי… כל אלה, עם כל הצער שבדבר, מתחילים לתת בנו את אותותיהם כבר בשנות העשרים המוקדמות לחיינו!

האנטי-אייג’ינג הוא תחום רחב עם מגוון רב של טיפולים מסוגים שונים, בחלקם המיקוד הוא בצורה בלבד ובטווח המיידי והקצר. תמיד טענתי וניסיוני רב השנים רק מחזק את קביעתי, כי טיפולים קוסמטיים חייבים להציע פתרונות טבעיים, המשפרים את בריאות העור (השיער, הציפורניים…), את מראהו ואת תכונותיו.

הטיפול ההידרדרמי לאנרגיה תאית הוא בדיוק מה שנדרש לתהליך אנטי-אייג’ינג טבעי, הפוגש את אמות המידה המחמירות שלי. זהו טיפול פנים וצוואר רב-שלבי, המשיג תוצאות מרשימות, המתאפשרות תודות לסדרת המצאות שהפכו לפטנטים, ממוחו הקודח ומבית היוצר של רנה גינו.

במה הדברים אמורים?

התהליך משלב בין ארבע פרוצדורות טיפוליות. יוניזציה דינמית הממריצה את תהליכי חילוף החומרים בתאי הפנים והצוואר, ומשדרגת באופן ניכר את האנרגיה התוך-תאית. זאת במקביל להוספת חומרים פעילים המשפרים את חיוניות התאים וניקויים.

המרצת חילוף החומרים מזרזת את סילוק הרעלים והפסולת מתוך התאים ומאיצה את הזרמת החמצן לכל תא העובר גם ניקוי וחיטוי. תהליך בריאותי-טבעי המשפר את איכויות העור.

טיפול הפנים ההידרדרמי מפעיל באינטנסיביות את המערכת הלימפטית ומחזק את השרירים האחראים על כך כדי לחזק את תהליך הניקוי ופינוי הפסולת, בעוצמה האופיינית לעור צעיר בהרבה, רווי חמצן, גמיש, מוצק וחלק יותר ומואר.

ההתייחסות לשרירי הפנים והפעלתם הנמרצת, משפרות מאוד את הגמישות של העור וכל הסביבה התומכת בו. השינוי מענג, מקל מאוד על הטיפול העיסויי בידיים, ויוצר תגובת שרשרת איכותית לכל רכיבי העור והשרירים.

 

יקירותי ויקירי,

את מבחן הראי כולכן וכולכם מכירים היטב. מיום שהכרתם את בבואתכם במראה אתם בוחנים דרכה איך אתם נראים.

טופלתם וקוסמטתם היטב? באופן הכי טבעי תתבוננו במראה… וכשתבחינו בשינוי שיצר הטיפול ההידרדרמי, ואכן תבחינו, העונג יעצים שבעתיים.

יש מבחן נוסף, קשה, מרגש ומאתגר הרבה יותר – מבחן הנישוק!

התוצאות של הטיפול ההידרדרמי לאנרגיה תאית, מתבטאות בעור פנים עם ניראות צעירה יותר, פחות קמטים וחזות בריאה שכייף, איך לא, לכסות בנשיקות…

הצוות ואנוכי נשמח לשרתך ולקסמט אותך!

 

נשיקות, רייצ’ל

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

חדש!

טיפול בעזרת גלי רדיו – פתרון שהוכח יעיל גם לתופעות ההזדקנות וגם לצלקות אקנה