קוסמטיקאית בנווה צדק

רייצל קליניק

 

קוסמטיקאית בנווה צדק 

כשפתחתי והקמתי את רייצ`ל קלינק היה לי מול העיניים למעשה חזון ברור ומובנה אשר במרכזו מכון שמטרתו המובהקת היא לתרגם את הידע הרב שלי לתוצאות הטובות ביותר לעור פניך ביום-יום, המחשבה שהיתה לי כבר מתחילת הדרך היתה לאפשר ללקוחה  לשמר את  היופי שלה  לשנים ארוכות

רייצ’ל קליניק הינו מרכז טיפולים קוסמטיים ייחודי ועוטף, כזה שנותן לך את כל החבילה, כזה העושה שימוש בטכנולוגיות חדישות ומתקדמת. המרכז שלנו מציע לך מגוון רחב של טיפולים בהתאמה אישית ע”פ אבחון קליני, מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה פרא רפואיים מבית החברות המובילות בעולם, וכמובן גם טיפולי גוף, עיסויים, טיפולי יופי וטיפולים מפנקים רבים.

אצלנו עומד לרשותכם צוות מוסמך של קוסמטיקאיות מקצועיות, מעסות מקצועיות

ופדיקוריסטיות רפואיות.

אנו מאמינים שבריאות יוצרת יופי! היופי הוא תוצאה ישירה של בריאות טובה, תזונה מאוזנת, שתייה רבה ותודעה המובילה לכללי ‘עשה/י’ ו’אל תעשה/י’ מחייבים למשך כל החיים.

 

אני מאמינה שחייב להיות אמון טוטאלי בין המטפלת למטופלת. אמון שכזה נוצר כאשר מתקיימים חמישה תנאים בסיסיים: ידע מקצועי רב; יכולת מקצוענית מוכחת; תקשורת איכותית ואישית המפוגגת חששות המשולבת בהסברה והדרכה; ניסיון – גישה, מיומנות ואמפתיה; שיגרה – הטמעת לוח זמנים קבוע לטיפולים בקליניקה ולטיפולים משלימים בבית

 

טיפוח הבריאות והעור הוא כל יום ולכל החיים. זו דרך חיים, אני לא מאמינה שהליכה לקוסמטיקאית משולה לסוך של מוסך אליו נדרשים להגיע בזמן תיקון, או הליכה לרופא בזמן מחלה, השוני בעיני הוא שהליכה לקוסמטיקאית הינה חלק משגרת חיים, חלק מתחזוקה שוטפת של הגוף והנפש, לא רק כשמתעורר צורך או אי שביעות רצון אלא באופן יום יומי וקבוע.

 

אין הקרבה בטיפוח היופי! יש קורבן בחוסר טיפוח, בחוסר המודעות ובהערכה עצמית ירודה, איני רואה את ההתעסקות בטיפוח אישי וביופי הגוף כסוג של הקרבה או “מחיר” שצריך וחייבים להשתלם על מנת ליישר קו עם החברה או האופנה, ההפך: אני רואה את חוסר המודעות וההזנחה כסוג של התעללות בגוף שמובילה להערכה עצמית ירודה, חוסר תשומת הלב לעצמך הוא שורש כל רע במקרים רבים.

כל אחת ואחד מכם יכולים להרשות לעצמם טיפוח. השאלה הקריטית היא סדרי העדיפות. ניתן להתאים שיגרת טיפוח לכל כיס, אין זו נחלתם של אמידים בלבד, ברייצ`ל קליניק תמצאו חבילות טיפוח וליווי אישי בכל סוגי הטיפוח והשמירה על הגוף שמתאימים לכל כיס, קוסמטיקאית טובה היא בת לוויה לכל החיים, ממש כמו רופא המשפחה שלך, אל תתפשרי על פחות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים