Rachel Clinic

טיפולי אנטי אייג'ינג

אנטי אייג’ינג (Anti-Aging) – עיכוב תהליכי הזדקנות – הוא תחום בביולוגיה וברפואה העוסק בעיכוב ומניעת בלאי מערכות הגוף עם הזמן. המונח מתייחס לגופנו ולעורנו ומושפע מכל הקשור לסגנון חיים, תזונה נכונה, שמירה על כושר גופני, הפגת מתחים וכד’. בהקשר האסתטי המונח מתייחס לכל הטיפולים הקוסמטיים, האסתטיים והרפואיים למניעת הזדקנות מוקדמת של העור ולשמירת מראה הנעורים שלו. אצלנו ברייצ’ל קליניק עומדים לרשותכם טכנולוגיה מתקדמת, מגוון שיטות טיפול בלעדיות ומערך מוצרי טיפוח מהמובילים בעולם, המאפשרים לנו להשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר במניעת הזדקנות מוקדמת של העור, בתיקון נזקים שכבר התהוו ובהפחתת מראה סימני גיל שכבר נראים לעין.

FEM_HYDRA LIFT Yeux copie

טיפול הידרדרמי, כמה נקודות בציר הזמן...

הידרדרמי: כוכב כל הטיפולים

קונספט טיפול הפנים המושלם : טיפול המאפשר לקוסמטיקאית המומחית להציע לכל לקוחה טיפול אישי העונה לצרכיה הייחודיים :
• משלב הניקוי עד הקרם לסיום הטיפול.
• מענה מדויק לכל סוגי ובעיות עור ומאפשר לטפל במספר בעיות עור בו זמנית.
• מטפל בכל אזורי הפנים, עיניים, צוואר ומחשוף עם תשומת לב ייחודית לכל איזור.
• חווית טיפול מהנה ומרגיעה הודות לשלב העיסוי הידני.

במה מדעית / טכנולוגית.
• מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי ב שיא הקדמה.
• מעבדות ומפעל יצור ברמה פארמצטולוגית )של יצור תרופות(.
• בטיחות מלאה לקוסמטיקאית המטפלת ולמטופלות.
• תוצאות בדוקות ומוכחות מדעית.

הידרדרמי ליפט עם היוניזציה הכפולה HYDRADERMIE DOUBLE IONISATION אבני יסוד מדעים וטכנולוגיים של הטיפול

.1 החדרת חומרים פעילים לעומק העור עם היוניזציה הכפולה כל החומרים הפעילים מרוכזים בסרומים בעלי מטען שלילי וחיובי חודרים לעומק – עד הדרמיס – לתוצאות ריפוי ויופי מוגברות, יעילות ועמוקות . מאפשר דיוק מירבי הודות למגוון של 9 סרומים מרוכזים. ראה פרטים בהמשך.
2 . המרצת שרירי הפנים במקום לשתק את שרירי הפנים, מגבירים את הנפח שלהם עיי גירוי עצבי המפעיל אותם כמו “מכון כושר לפנים” הפעולה גורמת לאפקט מיצוק ומתיחה מרשימה של תווי הפנים ותורמת בנוסף לבריאות העור (שיפור חילוף החומרים והגברת זרימת חמצן לתאי העור).
3 . החדרת חמצן להמרצת זרימת דם, חילוף חומרים וטיהור העור.
4 . ניקוז לימפטי ממריץ זרימת דם ומפעיל בלוטות לימפה וגורם לסילוק רעלים ופסולת.
2 הפעולות חיוניות לבריאות של כל סוגי העור וגורמות למראה עור קורן רענן וזוהר יותר לאורך זמן.

בשנים האחרונות יותר נשים בכל גיל פונות לרפואה האסתטית על מנת לתקן ולדחות את סימני הגיל.

לטיפולים אלו אומנם תוצאות מידיות אך חשוב לדעת שהם אינם מטפלים במרקם העור, בחיזוק ושיקום הסיבים האלסטיים. בוטוקס משתק את השריר ולכן לא מגיע זרימת דם למקום ההזרקה, כתוצאה מכך חמצן לא מגיע לתאים וניקוז רעלים ופסולת מופחת. האיזור בו נעשה הבוטוקס עלול להיות מקומט יותר עם הזמן או לאחר הפסקת ההזרקות. התמכרות לפרוצדורות אלו גורמת לעיתים קרובות למראה והבעה לא טבעיים ומעט “מהונדסים” אשר לא מתאים לכולם. הרפואה האסתטית נתפסת לעיתים כלא נוחה, יקרה וברמת סיכון גבוהה. טיפול לא מוצלח עלול להיות בלתי הפיך. נשים רבות מחפשות אלטרנטיבה לרפואה האסתטית וטיפולים ידידותיים יותר השומרים על מראה והבעה טבעיים.

יש האומרים כי ככל שמתבגרים, הזמן עובר מהר יותר. הזמן, מן הסתם, ממשיך בדרכו בדיוק באותו קצב, אלא שההתבגרות מביאה איתה בני לוויה לא רצויים, כמו עור מדולדל ודק, כתמים וקמטים. גם הגאים ביותר בגילם, היו מוותרים עליהם ברצון. האמת היא שהיום כבר אפשר לוותר עליהם, כי השילוב בין ידע, קידמה וטכנולוגיה, או בקיצור אנטי אייג’ינג, הביא איתו את היכולת לדחות את תופעות ההתבגרות ולשמור על הנעורים להרבה שנים קדימה.

העור, בהיותו איבר חי ונושם שמשתנה תדיר ומגיב לשינויים סביבו, זקוק לטיפול וטיפוח יומיומיים. כשאנו צעירים ויפים אנו מתקשים להאמין שיום אחד נשתנה, אז אנו מעשנים, משתזפים ומזינים את גופנו בתזונה לקויה, כי העתיד עוד רחוק ויש עוד הרבה זמן לדאוג. אבל העתיד תמיד מגיע בסוף, מהר משאנו מצפים לו, ועל עורנו אפשר לראות את כל מעלינו מימים עברו. אז אם לא השכלנו להקדים תרופה למכה, נצטרך לטפל במכה במועדה באמצעות מגוון טיפולי אנטי אייג’ינג העומדים לרשותנו.

בשנים האחרונות פותחו מספר חומרים פעילים כגון: סולגאר , המבוססים על מרכיבים בעלי סגולות להשיב לעור את יכולת השיקום העצמית שלו ואת הכושר לחדש פעילויות חיוניות שהאטו או אבדו. אחד מהחומרים הללו היא החומצה הגליקולית. במהלך השנים פותחה ברייצ’ל קליניק שיטת אנטי אייג’ינג טיפולית ייחודית, הכוללת טיפולי פילינג. הטיפולים מבוססים על חומצה גליקולית ואוסף חומצות מתקדמות, שלא נספגות במערכת הדם ועוצרות את פעילותן בשכבת הדרמיס (השכבה בה נוצרים תאים חדשים בעור). בשיטה זו אנו מדמים פעילות הדומה למכון כושר יומיומי לתאים. התוצאה היא העור חיוני יותר, שכבת המטריקס (הרשת שמחזיקה את הקולגן ואלסטין ואחראית לגמישות העור) עבה יותר ותהליכי ההזדקנות מאטים באופן משמעותי.

3 טכנולוגיות במכשיר אחד For effective post-care

אלקטרופוריישן +  Cooling |קירור +  Heating |חום

היא מערכת מולטי המשלבת  אלקטרופוריישן עם קירור וחימום רקמה  3 טכנולוגיות במכשיר אחד (עובדות יחדיו ולחוד)

מה זה אלקטרופוריישן ?

אלקטרופוריישן יוצר פתיחה של המחסום האפידרמלי וממברנת תא חי על ידי זרם חשמלי מבוקר. התהליך גורם לייצור מיקרו תעלות בשכבות הליפידיות של שכבת הקרנית וקרום התא שדרכן חודרים חומרים פעילים לשכבות העמוקות של העור ולתאים חיים עד לשכבת הדרמיס מבלי לפגוע ולשנות את מבנה התא. 
שיטת הטיפול אלקטרופוריישן הוכיחה ונמצאה כבטוחה ויעילה ללא כאב.

D-Cool ידית מולטי פונקציונלית

 הינו מכשיר מתקדם המבוסס על טכנולוגיית אלקטרופורציה המשלבת ידית עבודה מולטי פונקציונלית נוחה לחימום וקירור בזמן הטיפול המאפשרת החדרת חומרים פעילים לשכבות העמוקות של העור ולכל תא חי – ביעילות   הגבוהה ביותר. קירור רקמה עד מינוס 15- מעלות, חימום רקמה עד 40  מעלות.
הטכנולוגיה והשילוב בין הפונקציות מאפשרת עבודה על כל סוגי ומצבי העור – עור נורמאלי / רגיש ומגורה / יבש / מיובש / מתבגר / פיגמנטטיבי / פתולוגי.

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

חדש!

טיפול בעזרת גלי רדיו – פתרון שהוכח יעיל גם לתופעות ההזדקנות וגם לצלקות אקנה